איך יוצאים מהלופ של דייטים שלא מובילים לקשר משמעותי? תהליך שיגרום לכל רווק ורווקה אחת ולתמיד ליצור זוגיות אוהבת אינטימית מלאת תשוקה. הכירו את Coach4love ויקי שלום המאמנת לזוגיות שחיתנה כבר מאות זוגות.

על פי הנתונים של הלמ"ס מספר הרווקים והרווקות בישראל עולה משנה לשנה וכל זאת כאשר שיש אין סוף אפליקציות להיכרויות והזדמנויות. כמעט אין אדם שלא מכיר לפחות רווק או רווקה אחד שרוצים אהבה. אז איך זה שרבים מהם כל כך רוצים זוגיות ולא מצליחים ליצור אותה? פגשנו את ויקי שלום זלוסקי מומחית ליצירת זוגיות חדשה עובדת סוציאלית בהכשרת הראשונה לשיחה קצרה בה ניסינו להבין מהם האתגרים העומדים בפני פנויים ואיך אפשר להתגבר עליהם.

מתחת לתמונה: ויקי שלום זלוסקי נשואה ליתיר ואמא ל- 3 ילדים, אלעד ועמית תאומים ועומר. כל זה היה חלום רחוק כשהיתה בת 35 רווקה תל אביבית והפיקה מסיבות לפנויים.

תגידי ויקי את בעצם שדכנית?

"אני לא שדכנית, על אף שנראה שבגן עדן יש לי כבר כמה שטחי נדל"ן ובכל שנה אני מזמנת לחתונות של מתאמנים שעברו תהליך אצלי. אני מאמנת ליצירת זוגיות חדשה, אני מלווה אנשים פנויים בתהליך אישי, בקליניקה שלי, או בסדנאות והקורסים הדיגיטליים שיש לי. אני מארגנת מפגשי היכרויות. אני מרצה, בעברי הייתי שדרנית רדיו והייתה לי פינת שידוכים אבל אני לא שדכנית".

 

למה שבעצם אדם שמחפש זוגיות יצטרך לעבור תהליך של אימון אישי ולא יסתדר לבד?!

"כמו כל דבר אפשר גם לבד. יש אנשים שיוצרים דייטים וזוגיות טובה ומאושרת לטווח ארוך ללא כל קושי. אבל כמו בכל תחום בחיים, כשיש משהו שממש חשוב לך שיהיה לך, ואתה מנסה ומנסה וזה לא עובד, כאן מגיע הרגע שכדאי לקחת עזרה מקצועית. הפנויים שמגיעים אליי, נמצאים לבד במסע הזה ולעיתים מדובר במסע מאוד ארוך. יש אנשים שנמצאים בו גם שנים וזה יוצר הרבה תסכול, חיזוק של אמונות שליליות על עצמם ובעיקר איבוד תקווה".

 

מניסיונך מהם האתגרים העומדים בפני רווקים ורווקות היום?

" יש לא מעט אני יכולה לציין כמה.
אפליקציות הרבה אנשים נמצאים שם ונכנסים לפומו, לא מצליחים ליצור דייט אחד. הרבה פעמים בגלל התנהלות לא נכונה באימון אנחנו בוחנים התנהלות ואני מלמדת איך להתנהל שם.
אתגר אחר הוא אמונות שהתקבעו המון הכללות שאין להם קשר לאדם שאיתו מתכתבים או פוגשים שלא מאפשרות יצירת אינטימיות אמיתית. אחד הדברים המשמעותיים שאני מלמדת זה איך לייצר קרבה, איך ליצר אינטימיות, תקשורת רומנטית.
ולפעמים זה חוסר פוקוס מה מתאים לי באמת. מה אני צריכה ומיקוד ברצונות הקשורים לפרמטרים שאין להם קשר להצלחת הקשר. גם כאן באימון אנחנו מייצרים דיוק וכיוון המצפן שלנו.

יש עוד כמה, יש לי הרצאה שלמה על זה אבל העיקר שהכל אפשר ללמוד ולשנות.

 

 

אז מה ויקי, יש לך סוג של שיטת קסם ליצירת זוגיות?

"אני לא מאמינה בקסמים וגם לא בשיטות. אני מאמינה בעבודה ממוקדת שמתאימה לאותו אדם שמגיע אלי. לכל אחד ואחת יש את הדרך שלו לעבור, את הכלים המתאימים לו או לה. אבל ברגע שמתמידים בכלים שאני נותנת הדרך נעשית קלה יותר ונוצרים קשרים משמעותיים".

 

אם כך מה זה אומר אימון ליצירת זוגיות איתך?

"אחרי שיחת טלפון קצרה אני מזמינה לפגישת התנסות אצלי בקליניקה בגבעתיים או בזום. זו פגישה של שעה, סוג של אימון בקטן. בפגישה הזו אנחנו ממפים מה היו הצעדים שאותה רווקה או רווק עשו שלא קידמו עד היום. מהפגישה הזו יוצאים עם הרבה מאוד תובנות ולפעמים אפילו עם משימה או שתיים, כי ככה זה באימון.
לאחר הפגישה אני בונה להם תכנית אימון. התוכנית בנויה על אותם דברים שכבר במפגש הראשון עולים ומתוך שאלון אינטק מאוד מפורט שאני שולחת להם.
יש כאלה שהתוכנית תתמקד בהעלאת ביטחון עצמי, שינוי דפוסים, אמונות ויצירת הזדמנויות חדשות. יש כאלה שהתוכנית תתמקד לדייק מה חשוב להם באמת, איך לתקשר את זה, איך ליצור תקשורת רומנטית מקרבת ואיך ליצור גבולות ברורים. יש כאלה שהתוכנית תתמקד בקבלת כלים איך ליצור התכתבות ו/או שיח ראשון שהוא מפלרטט, מקרב, אפשר ללמוד את זה!

ויש גם את התוכנית דיגיטלית שלי "ליצור זוגיות חדשה אוהבת השנה". תוכנית שמיועדת לרווקות לא תמצא תוכנית דיגיטלית שיש בה כל כך הרבה כלים פרקטיים כמו התוכנית הזו. מה שאני הכי אוהבת במה שאני עושה זה שלכל אדם שמגיע אני מתאימה את הכלים שיש לי. זו הסיבה שאני ממשיכה ללמוד, לחקור ולהתפתח בתחום."

 

את יודעת ויקי יש הרבה מאמנים מה מייחד אותך?

"אני לא מאמנת רגילה, אני מומחית ליצירת זוגיות חדשה, אבל זה לא הדבר היחיד שמייחד. היחוד העיקרי זה האנרגיה שלי, שכל כולה ממוקדת לעזור לאנשים ליצור אהבה חדשה. עבורי זו שליחות!.
זה כל כך מרגש אותי לקבל הודעה "ויקי היה לי אחלה דייט ונראה שיש המשך", או "ויקי אנחנו עוברים לגור ביחד". אבל הכי מרגש אותי זו ההודעה שמגיע עם תמונה של טבעת ומתחת "את מאמינה?! אנחנו מתחתנים". הלוואי שגם השנה אצליח לעזור לכמה מאות גברים ונשים ליצור זוגיות אוהבת. אנחנו צריכים אהבה בעולם הזה"
דבר נוסף זה הניסיון הלא קטן שלי בעולם הפנויים. אני אומנם היום נשואה ואמא לשלושה אבל עד גיל 35 הייתי רווקה תל אביבית. יצאתי להמון דייטים, בליינדייטים שהכרתי באתרי היכרויות.

את יתיר בעלי הכרתי אחרי 10 שנים של דייטים! אומנם הכרנו באתר היכרויות אבל אם לא הייתי עוברת באותה שנה תהליך אימון בעצמי זה לא היה ממשיך. אז אפשר לומר שהניסיון שלי בשטח הוא גם חלק ממה שמייחד את הדרך.
אתה יודע מה הכי מצחיק, שאחרי שנים של דייטים מאתרים הייתי גם בסופו של דבר מאמנת הבית של אחד מאתרי ההיכרויות המוכרים, כך שדבר נוסף שמייחד אותי, זה אני יודעת איך זה עובד מאחורי הקלעים.

דבר אחרון זה השילוב של עולם הטיפול עם עולם האימון. אני עובדת סוציאלית בהכשרתי הראשונה ואני מרגישה שהכלים מעולם הטיפול, עבודה עם התת מודע, מאוד עוזרת בהבנת הדפוסים ומאפשרת שינוי אמיתי.

 

אז עכשיו ויקי לקראת סיום תוכלי לתת כמה טיפים לקוראים שלנו שמחפשים זוגיות?

לעצור – לבדוק מה הפעולות שחוזרות על עצמם ולא מקדמות אתכם. אין טעם לחזור עליהם. אם היו לכם קשרים לעצור ולהתבונן מה חוזר, מה אתם מושכים לחייכם.
תנועה קדימה – לעשות כל הזמן דברים חדשים, לצאת מאזור הנוחות, להיות במודעות מי אתם שם, מה אתם מביאים למרחב.
היפרדו מרשימת מכולת של ציפיות והתמקדו בערכים, במה חשוב לכם בהקשר לקשר.

לפתוח את הלב באמת – קחו אויר, אהבה חדשה יכולה להיות ממש מעבר לפינה אם רק תפקחו את העיניים והלב.
לא משנה כמה היא/הוא מושכים אתכם, ריצוי אף פעם לא היה הפתרון. אל תהיו מה שאתם לא רק כדי שהצד השני ירצה.
יש מלא אהבה בעולם, אתם לא מצליחים פשוט כתבו לי ואני אשמח להראות לכם את הדרך.

 

דבר אחרון, הבנתי שיש לך תכנית רדיו לפנויים ופנויות איפה מוצאים את זה?

היתה לי תוכנית רדיו בשם "יוצרים אהבה חדשה עם ויקי שלום", זו היתה תכנית אירוח. הרדיו אומנם נסגר בגלל קושי תקציבי, אבל אפשר להקשיב לכל הפרקים של התכנית, וגם לפרקים חדשים שעולים בפודקאסט ממליצה מאוד כאן בלינק

 

ויקי שלום זלוסקי, תודה רבה לך על ראיון מרתק ומעשיר. את נותנת תקווה לרווקים ורווקות שרוצים זוגיות חדשה. מי שמעוניין לדעת יותר פרטים על תהליך הליווי איך ניתן ליצור איתך קשר?

ישירות לטלפון שלי או על ידי שליחת הודעת ווטסאפ. או השארת פרטים בטופס שאשלח לך ותצרף לכתבה.

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא:

 

אולי יעניין אותך גם:

רוצים לפרסם כתבה באתר?

כל כתבה כוללת טופס לידים מובנה

כל כתבה כוללת קישור לאתר שלכם

תקופת האחסון: ללא הגבלת זמן

עלות השירות: 1500 ש"ח (כולל כתיבה ואחסון)

לפרטים נוספים מלאו את הטופס: