היישר מהעיר הגדולה, הכירו את משרד התיווך צחי זוהר נכסים עם מעל 350 נכסים במאגר, סיורים וירטואליים ומעטפת 360 מלאה למכירת נכסים.

אם ניסיתם בעבר למכור את דירתכם, ודאי גיליתם שמדובר במשימה לא פשוטה כלל, משימה המחייבת זמינות לאורך כל שעות היום, עשרות שיחות טלפון לאורך כל שעות היום, ביטול ימי עבודה לצורך הצגת הנכס והרבה אורך רוח הנדרש מכם כמוכרי הדירה. כל זה עוד לפני שהזכרנו בכלל את שלב פרסום הנכס שלרוב מסתכם בהצבה של שלט בחלון, מודעה באינטרנט ותו לא. זו אולי הסיבה המרכזית שנכסים רבים בישראל עומדים שוממים במשך חודשים ארוכים עד שלבסוף "נשרפים" בשוק ונמכרים במחיר הרבה יותר נמוך מהמחיר המקורי שלהם.

צחי זוהר
צחי זוהר- הבעלים של צחי זוהר נכסים

"כדי למכור היום נכס בישראל, צריך הרבה יותר פעולות שיווקיות יזומות בכל מדיה אפשרית ואסור להסתפק בהצבת שלט בחזית הדירה ופרסום באחד הלוחות"

כך מספר לנו צחי זוהר, הבעלים של משרד התיווך "צחי זוהר נכסים" אשר פועל בת"א ומפעיל מעל 20 סוכני נדל"ן החולשים על כ-30 שכונות בעיר הגדולה, יו"ר מחוז ת"א להב  – לשכת ארגוני העצמאים בישראל ויו"ר מחוז גוש דן לשעבר- לשכת מתווכי הנדל"ן הארצית.
לדבריו של צחי, משרדו מספק מעטפת 360 מלאה למכירת נכסים ופועל בשיטות שיווק חדשניות שלא מיושמות בשום משרד תיווך אחר.

כדי לבדוק זאת לעומק, הצלחנו לגנוב חצי שעה מזמנו במטרה להבין מהו הפתרון אותו מציע צחי ללקוחותיו.

נעים מאוד צחי, נתחיל משאלת השאלות, יש היום מאגרים רבים ברשת דרכם אפשר לפרסם את הדירות באופן עצמאי, למה שאפנה למתווך מלכתחילה?

"זו שאלה מעולה ואני נתקל בה לא מעט יש לציין.
התשובה היא חשיפה!
אנחנו נמצאים בשנת 2022 וחוקי המשחק השתנו, בעיקר בתחום הנדל"ן כיום הנכס שיקבל חשיפה גדולה יותר הוא זה שימכר מהר יותר, בשוק של היום המחיר פחות מהווה פקטור, אלה החשיפה.
וכשזה מגיע לחשיפה, משרד התיווך שלי מספק את הפתרון הטוב ביותר: מלבד שילוט ופרסום בכל לוחות הנדל"ן האינטרנטיים אנו מתחזקים אתר מושקע עם מאגר נכסים משלנו בו נמצאים נכון להיום מעל 350 נכסים שרק מחכים לקונה שלהם.
המשרד שלנו הוא בעל אוריינטציה משפחתית עם 2 בני הבכורים, אור ורז וצוות ניהולי המורכב משלי פולק העוזרת האישית שלי, רמי סגס מנהל המשרד, אביחי מזרחי מנהל מחלקת קונים, לימור מרוז ואביגדור זיידמן ראשי הצוותים.

בנוסף, יש לנו מעל 20 סוכני שטח שמכירים היטב את השכונות בהן הם פועלים ונחשפים כמעט בכל יום לאנשים המחפשים לרכוש דירה באיזור שלהם.
תוסיף לזה את אמיר פוירמן מחברת מאיה מדיה שאחראי על כל תחום המיתוג והשיווק ובעזרתו הנכסים שלנו מתפרסמים בכל אמצעי השיווק המקובלים ברחבי המדיה כולל לוחות אינטרנטיים, רשתות חברתיות, שיתוף משרדים ומתווכים אחרים, עיתונים, רדיו, שיווק לתושבי חוץ עם פלטפורמה מיוחדת שבנינו עם השנים וקיבלת כאן חשיפה מטורפת לנכס, חשיפה שרק המשרד שלי יכול לספק."

מה מיוחד אצל הסוכנים שלך שהם נחשפים לכל כך הרבה אנשים שמחפשים לקנות דירה באיזור?

"אני דוגל בשיטה של ללמוד את השטח כאילו היה השכונה בה גדלת, זו הסיבה העיקרית שהסוכנים שלנו מקבלים פניות מאנשים מדי יום.
הצבנו עבור כל שכונה בה אנו פועלים סוכן ספציפי המטפל אך ורק בנכסי השכונה ומסתובב שם המון שעות במהלך יום העבודה שלו. מטבע הדברים, הסוכן שלנו הופך להיות מוכר מאוד בשכונה ולכן אנשים המחפשים לקנות נכס, בין אם מדובר במשקיעים ובין אם באנשים פרטיים, פונים אליו באופן יזום כי הם יודעים ומבינים שכל התשובות והמידע הבלעדי נמצאים אצלו."

חלק מצוות הסוכנים של צחי זוהר נכסים

אגב בלעדי, חשוב לי להבין פעם אחת ולתמיד, למה שאתן בלעדיות למתווך אחד ולא אתן למתווכים רבים להתחרות ביניהם על מכירת הנכס שלי?

"אני אומר זאת באופן חד וברור שלא ישתמע ל-2 פנים: מתווך שעובד היום ללא בלעדיות זה מתווך שלא מיטיב עם בעלי הנכסים ולא יעשה את המאמצים המרביים למכירת הנכסים שלהם!
תחשוב רגע בהגיון, למה שמתווך ישקיע עבורך מאמצי שיווק גדולים, ישקיע כספים, יכתת רגליים מדלת לדלת ויפגש כל היום עם קונים פוטנציאלים כשהוא יודע שבכל רגע ורגע מתווך אחר יכול "לגנוב" לו את העסקה וכל המשאבים שהשקיע עליך הולכים לפח?! זו הסיבה שמתווכים רבים היום ובצדק מחייבים לחתום על חוזה בלעדיות. אם אתה מעוניין לעבוד עם מתווכים שלא עובדים למענך ובסוף עוד ימכרו לך את הנכס במחיר נמוך ממה שאתה מבקש אז אתה מוזמן לוותר על נושא הבלעדיות."

אוקיי שכנעת אותי שחובה לחתום בלעדיות, למה שאפנה למשרד שלך ספציפית ולא למתווך אחר?

"אנחנו מספקים כיום לא רק אבל בעיקר, חשיפה מקסימלית של הנכס ויותר ממה שכל משרד אחר יכול לספק …כפי שאמרתי בתחילת הראיון, משרד התיווך שלי לא מספק רק "שירותי תיווך נכסים" אלא הוא מספק מעטפת 360 מקיפה ומלאה לשיווק הנכס הכוללת פרסום בערוצי מדיה שונים שחלקם לא מיושמים כלל במשרדי תיווך אחרים ועוד הרבה כלים והטבות לבעל הנכס."

תוכל לפרט לי יותר על המעטפת 360 שאתם מציעים במשרד?

"ודאי, אנו מפרסמים את הנכסים של הלקוחות שלנו במדיות דיגיטליות מגוונות ביניהן אתרים ייעודיים, לוחות נדל"ן שונים, שילוט מעוצב, רשתות חברתיות, רדיו, סיורים וירטואליים, שיתופי פעולה עם משרדים באיזור ואפילו במערכת ייחודית שפיתחנו למכירת נכסים לקהל הנמצא מעבר לים.
תוסיף לכל זה יעוץ משפטי, יעוץ אדריכלי, יעוץ עיצובי וקבלת מעטפת שיווק 360 שלא קיימת בשום משרד אחר."

וואו, בהחלט מרשים מאוד!, ומה לגבי סוכני הנדל"ן עצמם, אילו מיומנויות אתה דורש שיהיו להם על מנת שיוכלו לקדם את הנכסים?

"תחום הנדל"ן הינו תחום עם הרבה תנודות, השוק משתנה כל הזמן ומתווך מקצוען ידע להתאים את הלקוח למצב השוק ולהגיע לעסקה הטובה ביותר עבורו ובזמן הקצר ביותר. מתווך צריך לדעת למכור אך יחד עם זאת עליו לדעת גם הנדסה, חוקים, מיסים וכל דבר אחר שיקדם את העסקה, לעיתים אנחנו נדרשים להיות גם סוג של פסיכולוגים אל מול הלקוחות לא רק רואי חשבון, עורכי דין, מהנדסים יועצי מס אדריכלים ועוד..

הסוכנים שלנו עוברים הכשרות בכל התחומים הנ"ל מטעם המשרד עצמו, אני דואג להם להשתלמויות מעת לעת וזה למעשה מה שהופך את הסוכנים שלנו למומחים הטובים ביותר בתחומם! אגב, בניגוד למה ששמעתי מלא מעט אנשים, אגיד את זה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים תיווך זה מקצוע לכל דבר! אני דורש שהמתווכים שלי יהיו בקיאים בכל הנושאים הנ"ל וכך ישמרו על התוצאות שהמשרד משיג בכל חודש מחדש ואף ישאפו לשבור את השיאים של עצמם פעם אחר פעם."


יש לך איזשהו טיפ לסיום לתת לקוראים שלנו שבדיוק בימים אלו מעוניינים למכור את הנכס שלהם?

"בחיים ישנם לא מעט החלטות חשובות שאנשים לוקחים, בחלקן הגדול הם יעזרו באנשי מקצוע מומחים שידעו להוביל אותם בבטחה לעבר היעד שלהם.
בעסקת נדל"ן שזו כנראה העסקה הגדולה ביותר שהם יעשו בחייהם, כדאי מאוד שיעזרו בשירותיו של איש מקצוע מנוסה ולא ינסו לחסוך בכסף, מתווך טוב ידע למקסם את העסקה שלהם ולהחזיר להם את העמלה ששילמו בדמות מכירה במחיר הראשוני המבוקש ללא הורדת מחיר.
וזה למעשה מה שאנו בצחי זוהר נכסים עושים עם כל לקוחותינו."

צחי תודה רבה לך על שהקדשת מזמנך לראיון הזה, בהחלט למדתי המון על עולם הנדל"ן וניכר שהמשרד שלך מספק פתרונות חדשניים, לטובת הקוראים שלנו שמעוניינים למכור את דירתם, איך ניתן להשיג אותך?

"מי מהקוראים שלנו המעוניין לדעת יותר פרטים על המשרד, מוזמן בחום להכנס לדף הפייסבוק שלנו וגם לאתר הבית שלנו שם ניתן לראות המלצות של לקוחות מרוצים, להכיר את צוות הסוכנים שלנו, לצפות בנכסים הזמינים כיום לרכישה, לצפות בתכנים נוספים מהתקשורת בהם המשרד היה מעורב וכמובן להשאיר פרטים ואנו ניצור איתם קשר טלפוני בהקדם האפשרי חפשו אותנו בגוגל צחי זוהר נכסים"

אם בא לכם ללמוד עלי ולהכיר אותי טוב יותר, מוזמנים לצפות בראיון אחד על אחד שערך עלי גיל ריבה מתוך תוכנית "הרשימה"

לקביעת שיחה ללא עלות עם צחי זוהר נכסים השאירו פרטים בטופס