לא קיבלת לא שילמת: הכירו את אורן קקון – אורות ביטוח ופיננסים – החברה שתמקסם לכם את גובה החזר המס ותשלמו לה רק במידה והצליחה

רבים מהשכירים בישראל משלמים מיסים ותשלומים רבים דרך תלושי השכר שלהם, חלקם מופרשים לחיסכון פרטי וחלקם למדינה. אך האם ידעתם שייתכן ואתם משלמים יותר ממה שצריך? אף אדם לא רוצה לקום יום בהיר אחד ולגלות שהוא שילם למדינה עשרות אלפי שקלים סתם כך…במקרים רבים, עובדים אינם מודעים לכך שהם זכאים להחזרי מס. הסיבה לכך היא חוסר מעקב אחר ההפרשות השונות ואי-התאמה בין ההפרשות הנדרשות לבין ההכנסות בפועל. כתוצאה מכך, ייתכן שנוצר מצב בו אתם זכאים להחזר כספים מהמדינה. חשוב לציין שאין גוף שיעדכן אתכם באופן אוטומטי על זכאותכם להחזר, ולכן עליכם לקחת את היוזמה ולבדוק את זכאותכם.

 

 

 

"חשוב לאמר שהמודעות כן עלתה בישראל, בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות של שכירים בישראל בנוגע לזכויותיהם לקבלת החזרי מס. עם זאת, רבים מהם עדיין מתקשים להבין את תהליך הגשת הבקשה וחוששים לעשות טעויות שעלולות להוביל להפסד כספי."

כך מספר לנו אורן קקון, מנכ"ל אורות ביטוח ופיננסים, חברה מובילה בתחום החזרי מס לשכירים. בראיון שערכנו עמו הוא סיפור לנו על השירות הייחודי שהם מציעים, על החשיבות של פנייה לגורם מקצועי לצורך הגשת בקשה להחזר מס ועל כל מה שצריך לדעת בנושא.

 

אורן, בוא נתחיל מההתחלה, ספר לי בבקשה על השירות שאתם מציעים בחברת אורן קקון – אורות ביטוח ופיננסים

"אנו באורן קקון – אורות ביטוח ופיננסים מציעים שירות מקיף של החזרי מס לשכירים. אנו מעסיקים צוות מנוסה של רואי חשבון ומומחי מס, אשר ידאגו לבדוק את זכאותכם להחזר מס בצורה מקצועית ויסודית, תוך שימוש בתוכנות מתקדמות. אנו נדאג לכל התהליך, החל מאיסוף המסמכים הנדרשים ועד להגשת הבקשה לרשות המסים."

 

האם לא ניתן לעשות זאת לבד? מהם בעצם היתרונות של פנייה לחברה חיצונית לצורך הגשת בקשה להחזר מס?

"ניתן לעשות זאת לבד, אך כאשר עושים זאת דרך חברה מקצועית כמו אורות ביטוח ופיננסים היתרונות רבים. ראשית, אנו חוסכים לכם זמן ומאמץ רב. במקום להתמודד עם טפסים מסובכים וחישובים מורכבים, תוכלו פשוט להעביר אלינו את כל המסמכים הרלוונטיים, ואנחנו ניקח את כל העבודה על עצמנו. שנית, אנו מבטיחים לכם מקצועיות וידע נרחב בתחום החזרי מס. אנו מעודכנים בכל החידושים והשינויים בחוקי המס, ונדאג שתקבלו את ההחזר המגיע לכם בצדק. שלישית, אנו מציעים שירות אמין ויעיל. אנו נעקוב אחר התקדמות הבקשה שלכם באופן שוטף, ונעדכן אתכם בכל צעד."

 

אני מבין, אך בוא נאמר שהחלטתי כן להגיש זאת לבד, במה אני מסתכן?

"אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא אי-הגשת בקשה כלל. רבים מהשכירים כלל לא מודעים לכך שהם זכאים להחזר מס, ולכן הם מפספסים סכומים משמעותיים של כסף. טעות נפוצה נוספת היא אי-השלמת כל המסמכים הנדרשים. כתוצאה מכך, הבקשה עלולה להידחות, והשכיר עלול לא לקבל את ההחזר המגיע לו. בנוסף, אנשים רבים עושים טעויות בחישוב סכום ההחזר המגיע להם. כתוצאה מכך, הם עלולים לקבל החזר נמוך מהמגיע להם, או לחילופין, הם עלולים להסתבך עם רשות המיסים."

 

 

ומה בעצם היחודיות של המשרד שלכם לעומת אחרים שעוסקים בתחום?

כפי שאני רואה זאת, ישנן 3 סיבות עיקריות שכדאי לפנות דווקא לחברת אורן קקון – אורות ביטוח ופיננסים לקבלת שירות בהגשת בקשה להחזרי מס:

1) אין עמלת פתיחת תיק – בשונה משאר החברות בשוק, אצלנו לא תשלמו לנו אפילו על פתיחת התיק – אין לכם שום סיכון כספי
2) בדיקת זכאות ללא עלות – כל תהליך בדיקת הזכאות הוא ללא עלות כלל אנחנו ננתח, נבדוק ונפעל למען הצלחת התהליך
3) מחיר ללא תחרות – אצלנו באמת יישאר לכם סכום גדול במידה ואתם זכאים להחזר – התשלום הוא 10% בלבד מההחזר

 

תאמר לי אורן, מהם הקריטריונים שעשויים להצביע על כך שאני זכאי להחזר מס?

"החזרי מס יכולים להיות אצל כל שכיר/ה שמשלמ/ת מס הכנסה בתלוש השכר מאחר ועלולות להתפספס נקודות זיכוי או זיכויים שמגיעים לאזרח

 1. ילדים שנולדו בשנת המס
  2. זכאות לתואר אקדמאי
  3. ילד שאובחן בועדת השמה
  4. ילד או הורה מאושפז במוסד סיעודי
  5. ביטוח חיים
  6. תרומות למוסד מוכר (לפי סעיף 46)"

 

אורן לסיום תאמר לי בבקשה מהי העצה החשובה ביותר שאתה יכול לתת לשכירים בנוגע להחזרי מס?

העצה החשובה ביותר היא לפנות לגורם מקצועי. פנייה לחברה מקצועית כמו אורן קקון – אורות ביטוח ופיננסים תבטיח לכם שתקבלו את ההחזר המגיע לכם בצדק, תוך חיסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

 

איך ניתן לפנות אליכם?

זמינים עבור קהל לקוחותינו בכל אמצעי המדיה המסורתיים: פייסבוק, אינסטגרם וכ'ו. כמו כן, ניתן לבקר באתר החברה ולקרוא על שירותים נוספים שאולי יעניינו אתכם בתחום הביטוח והפיננסים

 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא:

אולי יעניין אותך גם:

רוצים לפרסם כתבה באתר?

כל כתבה כוללת טופס לידים מובנה

כל כתבה כוללת קישור לאתר שלכם

תקופת האחסון: ללא הגבלת זמן

עלות השירות: 1500 ש"ח (כולל כתיבה ואחסון)

לפרטים נוספים מלאו את הטופס: