מחובות כבדים להעסקת עובדים: הכירו את האדם המספק פתרונות דיגיטל לבעלי עסקים עמוסים

היום כולם כבר יודעים, אם העסק שלך לא קיים בדיגיטל - העסק שלך למעשה לא קיים. זאת אולי הסיבה שניתן לראות בשנים האחרונות נהירה גדולה של בעלי עסקים שעד לא מזמן הסתפקו בדף עסקי בפייסבוק ותו לא, אל עבר חזית הדיגיטל. פתאום הם מוצאים את עצמם במרדף מטורף אחר בונה אתרים שיבין אותם וגם שיגרום לאתר שלהם להתחיל למכור.

אורי כהן ושלי חדד

חברת אינטראקט אשר בבעלותה של שלי חדד, באה לפתור בדיוק את הבעיה הזו. לא עוד מרדף אינסופי אחר בונה אתרים, מעצב אתרים וכותב תוכן – באינטראקט תקבלו את כל המעטפת שהאתר שלכם צריך.

אז ספר לי אורי, מהם בעצם השירותים שהחברה שלך מציעה?

באינטראקט אנחנו מתמחים בבניית חנויות דיגיטליות על פלטפורמת וורדפרס, למעשה, אנחנו יודעים מה הגולש מחפש ואיך לגרום לו לקנות. בעצם למדנו את הפסיכולוגיה של הגולש, איך לגרום לו להיות רגוע ובסופו של דבר להשאיר כרטיס אשראי ולסלוק באתרים שאנחנו בונים ומעצבים.

יש היום כמה וכמה חברות שמציעות שירות דומה, במה החברה שלך שונה מהם?

תראה, אני לא יודע מה קורה אצל אחרים וזה גם לא מעניין אותי, אני יכול לאמר לך שאצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי ברמה של לקוח V.I.P אנחנו יודעים לבנות לו אסטרטגיה שיווקית ואף ליישם אותה בהצלחה על כל חלקיה, במידת הצורך אנחנו יכולים אפילו לחבר לו אנשי מכירות מוכשרים שיעזרו לו גם בתחום הזה, כל שנשאר לו לעשות זה רק לספק את השירות.

אורי ושותפתו לעסק ולחיים, שלי חדד (הבעלים של החברה)

אוקיי בוא נניח אני חנות פיזית שמוכרת רהיטים ורוצה לבנות פלטפורמה דיגיטלית להזמנת המוצרים, האם גם דברים כאלו החברה שלך מתעסקת?

התשובה היא בהחלט, המומחיות האישית שלי כאורי כהן זה בניית חנויות דיגיטליות. כבר עזרתי לעשרות עסקים לעשות את המעבר הזה מחנות פיזית מקומית לחנות אינטרנטית שמוכרת לכל הארץ ולפעמים גם לכל העולם, כן זה לא זול אך זה בהחלט משהו שיכול לקחת עסק בינוני ולהפוך אותו לעסק רווחי פי כמה וכמה.

האמת שאני נתקל היום בכל פינה בקורסים בחינם לגמרי שמלמדים לבנות חנויות דיגיטליות מאפס וגם פרסום ממומן, למה שלא אעשה את זה לבד?

סיבה ראשונה: זמן – לבנות אתר או חנות אינטרנטית אלו פעולות שלוקחות המון המון זמן…לא כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו לעשות זאת לבד ולכן אנחנו כאן כדי לעזור לו

סיבה שניה: חוסר יכולות טכניות וידע – יש כל מיני דברים פסיכולגיים בבניית אתר לדוגמא מיקומי כפתורים, צבעים ומלל וכד' שמשפיעים על הגולש. אדם שלא התמקצע במגוון פרמטרים אמנם יוכל לבנות אתר בצורה טכנית אבל בפועל האתר לא יפעל כמו שהוא דמיין לעצמו.

נשמע מאוד הגיוני סך הכל, ספר לי קצת על ההתחלה שלך בתחום הדיגיטל

האמת שלא תמיד זה היה ככה ורוד, בשנת 2013 היה לי עסק שפתחתי ועסק בייבוא דמויות אספנות לארץ. לצערי העסק הזה פשוט גרם לי להתרסק כלכלית ולצבור חובות על גבי חובות. בשלב כלשהו העניין הזה הגיע גם להוצאה לפועל והרגשתי חנוק בצורה שאי אפשר להסביר במילים.

ומה גרם לך להפוך למה שאתה היום?

במשפט אחד? בניית אתרים.
התחלתי להציע שירותי בניית אתרים לבעלי עסקים במחירים הזויים, אני אפילו מתבייש לספר לך כמה גביתי עבור אתר אינטרנט שלם. בסופו של דבר, לאט לאט וללא הוצאות פרסום ממומן הצלחתי לסגור את כל החובות שלי וכמובן עם הזמן העליתי מחירים.

בשלב כלשהו גם העלאת המחירים לא עזרה, ולשמחתי לקוחות המשיכו להגיע עד כדי כך שנוצרה לי רשימת המתנה גדולה, במקביל היו גם לקוחות שרצו לקדם את האתר שלהם בפרסום ממומן – זה השלב שהחלטתי שאני עושה צעד ובונה צוות של מומחים, כל אחד בתחומו ויחד אנחנו נדע לתת מענה לכל סוג עסק שיעבוד איתנו בכל עניין שהוא יצטרך.

מעורר השראה פשוט!, אורי תן לקוראים שלנו טיפ קטן לסיום

הטיפ הכי גדול שאני יכול לתת לבעלי עסקים שקוראים כעת את הכתבה זה שיבנו לעצמם אתר ולא "יחסכו" את זה, מדובר כאן בעסק שלהם, במקור הפרנסה העיקרי שלהם והוא צריך להראות מיליון דולר כדי למשוך לקוחות שהם מיליון דולר ואולי בעוד כמה שנים אפילו לייצר מיליון דולר.

אורי אני מודה לך על הזמן שהקדשת לטובת הראיון הזה, מי מהקוראים שלנו שזקוק לשירותיך איך הוא יוכל להגיע אליכם?

כל מי שמעוניין לקבל פרטים נוספים על חברת INTERACT ועל השירותים השונים, אני מזמין אותו בחום לבקר באתר שלנו ולבחון מה מתאים עבורו, במידה והוא מעוניין בשיחת ייעוץ יש שם את כל הפרטים כיצד לקבוע אותה.

לתיאום שיחת ייעוץ עם חברת INTERACT השאירו פרטים בטופס