הזדמנות ענקית לסוחרים שסחרו מעל שנה ורוצים להכיר את שפת וויקוף המביאה תשואות עקביות עם ניהול סיכונים שמרני באופן די קבוע ושוטף בתיק ההשקעות

 

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות סוחרים בעלי וותק מעל שנה מתקשים לצבור תשואה שנתית גבוהה מעל 5 אחוז בלי ליווי אישי. למרות שעקבו אחר הנחות המקובלות ולמדו אצל כל מיני מכללות .
גונן זינגר מאמן בשוק ההון בליווי אישי יוצא בתוכנית ליווי, שמטרתה לחשוף את שפת וויקוף המשדרגת את המסחר לרמה אחרת ממה שהכרת עד היום – אז תפסנו אותו לשיחה צפופה בעניין.

 

שם הכתבת : דניאלה אור לוי

עשרות סוחרים נכשלים, אולי מזה זמן לאתר "מניות איכותיות לכניסה" או "מניות בעלות תשואה שבועית קבועה" באופן שוטף?
מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך ?

כדי להצליח אתם חייבים ליווי אישי שילווה אותכם איך לסחור נכון בשוק וילמד אותכם את כל הכללים הנכונים, מהו המבנה הזיהוי של מגמות השוק ועד הסבר ברור של איך ללחוץ נכון בסוף על העסקה המנצחת.
אני מראה ללקוחות שלי איך לשפר את התיק – בלקיחת מניות נכונות ובניהול נכון של הסיכונים. כמו גם מלמד אותם לאתר מניות שיתאימו לימים הקרובים או לשוק המתאים שעכשיו הם נמצאים בו והכל על פי שיטת וויקוף שאני סוחר ומאמן אותה שמביאה לי תוצאות בשנים האחרונות עד היום עם הסוחרים שלי .

איך אתה מסביר את אחוזי הצלחה החריגים של הסוחרים שלך ?

בגלל שברוב המקרים, סוחרים מוצאים את עצמם חסרי אונים מול אתרי קורסים ובלי ליווי אישי צמוד אליהם ואם יש להם שאלה, אז בכלל – הם לבד במערכה… לכן יצרתי את תכנית "ליווי MONEY MAKER " שמלמד אותם איך לסחור נכון, איך למצוא הזדמנויות רבות ואיך להוציא תשואות בתיק שלהם כל הזמן באופן קבוע ,כן אני יגיד לפעמים יש הפסדים ,אבל אנחנו ערוכים לזה ,ואנחנו עובדים עם ניהול סיכונים שמרני ששומר לנו על התיק שלא יהיה מופסד הרבה פעמים .

 

" דוגמא לאחת העסקאות היפות של הסוחר שלי בתקופת המלחמה בארץ "

 

גונן לאחרונה יצרת תכנית חדשה בשם MONEY MAKER VIP ,מה יש שם ?

MONEY MAKER VIP מתאימה גם לסוחרים בעלי ניסיון שמוכנים לשנות את הראיה שלהם במסחר כבר עכשיו. ממש אחרי מספר שיעורים, הסוחרים ישנו את זווית הראיה שלהם וידעו איך למצוא הזדמנויות של מניות המוכנות לכניסה לתיק וידעו לנהל את התיק המסחר שלהם בשיטת וויקוף לטווח ארוך .
בנוסף הסוחרים בליווי VIP מקבלים את הכלי הגדול ביותר, שהוא ליווי אישי צמוד להכרת שיטת וויקוף, כך שיוכלו ליצור לעצמם מלא הזדמנויות סופר איכותיות של עסקאות בתשואות מכובדות באופן קבוע ויוכלו לשנות את התיק שלהם ב180 מעלות לטווח ארוך והקטע פה אני בונה איתם תכנית מסחר מותאמת לתיק שלהם עם הניהול הסיכונים הסולידי שככה הם יוכלו ליצור משתלה של מניות טובות עם תשואות מרוויחות לטווח ארוך שים שיטה בדוקה וליווי של מקצוען בעל ידע של 8 שנים יותר והליווי מטרתו שתרוויחו לטווח ארוך עם שיטה עם תוצאות שרואה איך אפשר להשתמש בניהול הכסף המוסדי בשווקים להרוויח מהם לטובתנו

 

נשמע מעניין, לקוראים שלנו שירצו לשמוע עוד על התוכנית, איך ניתן ליצור איתך קשר ?

זה פשוט ,אני אתן לך לינק, שמיועד במיוחד למי שמבין מה זה מסחר לטווח ארוך עם שיטה עקבית ובעלת תוצאות מרשימות והיא תיקח אתכם לצעד הבא שלהם במסחר של המקצוענים ולא של סוחרים חובבניים . כל שהם יצטרכו לעשות, זה ללחוץ על הקישור, למלא פרטי קשר ונעלה לשיחת התאמה, בה נבדוק אם ואיך אפשר לעזור להם. אם זה יתאים בינינו, גם תהיה להם אפשרות להצטרף .

הנה הקישור כאן:
גונן זינגר 0527566767
הינה אתר האינטרנט שלי https://gonenzinger.co.il

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא:

אולי יעניין אותך גם:

רוצים לפרסם כתבה באתר?

כל כתבה כוללת טופס לידים מובנה

כל כתבה כוללת קישור לאתר שלכם

תקופת האחסון: ללא הגבלת זמן

עלות השירות: 1500 ש"ח (כולל כתיבה ואחסון)

לפרטים נוספים מלאו את הטופס: