רוצים לחיות חיים מלאי משמעות? זה אפשרי יותר ממה שחשבתם!

יום חדש הגיע, השעון מצלצל, את לא רוצה לקום. את מתעוררת עם תחושת מועקה מוכרת. שוב אותו יום, שוב אותה שיגרה, אותה תחושה של חוסר סיפוק. את חולמת על שינויי, על חיים מאושרים, מלאי משמעות והפחד משתק אותך. כמה זמן עוד תמשיכי להיות ככה? במצב של הרס עצמי ותחושה של החמצה. את רוצה לעשות שינויי ועובר עוד יום ועוד יום ועוד יום – וכלום לא קורה. את חוששת מהלא נודע, ממה שיקרה אם תיכשלי, ממה שיגידו אחרים. את מדמיינת את כל הקשיים והסכנות שעלולים להיות. את דוחה את השינויי שוב ושוב. מחר את אומרת לעצמך. מחר אתחיל. אך מחר הופך להיות היום והיום הופך להיות מחר ואת נשארת תקועה במקום. עם הזמן התחושה הזו הופכת לתיסכול, לכעס, לדיכאון והיא עלולה לפגוע בבריאות שלך. הבשורה הטובה היא שזה לא חייב להיות ככה. לא צריך לחכות למשבר, חולי או לגירושים כדי להתחיל לפעול.

 

 

הכירו את גילת סלומון, הידועה בכינוייה – גברת מוטיבציה. גילת עשתה צעד אמיץ ומרשים. לאחר 20 שנה כקצינת אשראי בבנק, היא פתחה עסק בתחום ה – NLP שבו היא מסייעת למתאמנים להשיג את מטרותיהם, לפתח את הפוטנציאל האישי שלהם ולחיות חיים משמעותיים ומספקים יותר.
גילת היא MASTER NLP בעלת תואר בחינוך. היא מאמנת, מעבירה סדנאות והרצאות מעוררות השראה. בימים אלו משיקה את "ימים של ים" – קלפי אימון ומוטיבציה.
ללא ספק דבר זה דורש תעוזה, יצירתיות ורצון להוביל שינוי.

קפצנו לשאול אותה כמה שאלות. מוכנים לשיחה שיכולה לשנות את חייכם?

 

נעים מאוד גילת, בואי תספרי לי בקצרה מה את עושה?
" אני מאמנת NLP, מרצה ומנחת סדנאות.
אני מציעה שירות ייחודי המשלב אימון אישי בשיטת NLP, קריאת קלפי טארוט ותקשורת בינאישית.
אני עוזרת למתאמנים שלי לחזק את הביטחון העצמי, לפתח את המודעות שלהם ולגלות את הכוחות והמשאבים הפנימיים שלהם".

 

נשמע מעניין השילוב של שלושתם. יכולה להסביר יותר?
"בטח. ה NLP – הינה גישה חדשנית ויעילה לשינויי דפוסי חשיבה והתנהגות. אני מתמקדת בזיהוי והסרת חסמים מעכבים ולאחר מכן בפיתוח מיומנויות חדשות על מנת להשיג את המטרות שלנו. הטארוט – הינו כלי עוצמתי להבנת האדם, רגשותיו ומחשבותיו אשר באמצעותו אני יכולה לקבל הכוונה ותובנות לגבי העתיד. הקלפים עוזרים במציאת דרכים חדשות להתמודדות עם אתגרים בחיינו. תקשורת בינאישית – עוזרת לנו לשפר מיומנויות בתקשורת עם אחרים כך שזה גורם לנו ליצור קשרים בריאים. היא גם עוזרת לנו בהשגת המטרות שלנו. השילוב של שלושתם יכול להביא אותנו לכל מקום שאנחנו רוצים."

 

ציפור קטנה לחשה לי שאת בכלל הגעת מעולם הבנקאות, מה גרם לך לעשות את השינוי החד הזה?!
"נכון, אני אכן הגעתי משם אחריי שנים רבות בבנק. רציתי לעשות שינויי. רציתי לעסוק בתחום שמעניין אותי יותר. רציתי להשתמש בידע ובכישורים שלי כדי להשפיע לטובה על העולם. מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד הייתי אדם של אנשים, אדם של נתינה ועוזרת איפה שרק אפשר. אם יש משהו שלמדתי במהלך השנים זה שבעקבות למידה אנחנו יכולים לשפר את איכות חיינו. מה גם שמגיפת הקורונה גרמה לי להעריך מחדש את חיי בכלל ואת חיי המקצועיים בפרט. הבנתי, שהערכים שלי ושל הבנק הם לא אותו דבר והסיפוק שבלעזור לאנשים להשיג את המטרות שלהם, גבר על לתת עוד הלוואה בבנק.
בער בי לעשות שינוי ולעזור לעוד אנשים שהיו במצב שלי. כי אם אני הצלחתי – כל אחד יכול".

 

ואת באמת חושבת שזה משהו שכל אחד יכול לעשות?
"אני מאמינה שכל אחד יכול לחולל שינויי חיובי בחייו עם הכלים והידע הנכונים. כל אחד הוא יחיד ומיוחד בדיוק כפי שהוא."

 

 

השוק הזה רווי במאמני נלפ כאלו ואחרים, מה הייחודיות שלך? למה שאבחר דווקא בך?
"הייתי שם. הייתי באיזור הנוחות, חוויתי את תחושת החוסר סיפוק, את תחושת הפחד מהלא נודע והרצון העז לשינויי. בשנים האחרונות הצלחתי להשיג את המטרות שלי, להתגבר על קשיים ולצאת מאיזור הנוחות והיום (ישתבח) אני חייה חיים מלאי משמעות וסיפוק."

 

אם הייתי אומר לך להגדיר את האנשים המדויקים ביותר לשירות שלך, מי הם היו?
"אנשים שמחפשים הכוונה ובהירות בחייהם, אנשים שמעוניינים לפתח את עצמם, אנשים שמתמודדים עם קשיים אישיים או מקצועיים.
השירותים שלי מתאימים לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו, מי שרוצה להגשים את הפוטנציאל האישי שלו ולחיות חיים מלאי משמעות וסיפוק. זה יכול להיות מישהו שמתלבט לגבי קריירה, וזה יכול להיות אדם שמתמודד עם קשיים במערכת היחסים וזה יכול להיות אדם שסובל מחרדה.
וכמובן, עסקים או מוסדות – שרוצים לתת לעובדים שלהם הרצאות מעוררות השראה."

 

גילת תודה רבה לך על ראיון מרתק, לטובת הקוראים שלנו שרוצים לדעת עוד ולהכיר אותך איך הם יעשו זאת?
"ניתן לקבוע איתי פגישה אישית 1X1 וכמובן לעקוב אחרי גם בפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק.  Gilat Salomon"

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא:

אולי יעניין אותך גם:

רוצים לפרסם כתבה באתר?

כל כתבה כוללת טופס לידים מובנה

כל כתבה כוללת קישור לאתר שלכם

תקופת האחסון: ללא הגבלת זמן

עלות השירות: 1500 ש"ח (כולל כתיבה ואחסון)

לפרטים נוספים מלאו את הטופס: