חשיפה בלעדית: ישראליות רבות שהצליחו להגדיל את ההכנסה שלהן מהעברת ידע רוחני

כולנו שמענו על תקופת הצנע ועל עידן השפע, אבל מה שלא היה ידוע לרבים הוא שאנחנו נמצאים כעת במעבר שבין עידן השפע לעידן השפע הרוחני, וזה אומר שהרבה מהידע הרוחני צף ועולה, מבהיר לכל אחת ואחד מה הייעוד שלהם, למה דברים קורים להם, ואיך מומלץ להם למצות היטב את החיים, אך לצד זה הרבה אנשים מרגישים שקשה להם מבחינה כלכלית, או שהם מצליחים להשיג פחות עם אותן משכורות.

 

 

הכירו את מיכל גביש, מומחית בתחום הרוח והתודעה, בעלת תארים במדעי הרוח, חשבונאות, גישור ואימון, והמיסדת של "מרכז גביש" – המכללה ההיברידית הראשונה מסוגה להכשרה ואימון בשיטה הרוחנית-מעשית. היא טוענת שחלק מהגורם לבעיה הכלכלית בארץ הוא הכניסה לעידן הרוח, ועל מנת לצלוח את התקופה מבלי להרגיש תחושת חוסר יש לרכוש ידע רוחני ולהעביר אותו הלאה, וככל שיותר אנשים יעשו את זה כך הכניסה לעידן הרוח תהיה קלה ומאוזנת יותר.

 

מיכל, ספרי לקוראים שלנו מה לדעתך הפתרון?

"מרכז גביש נותן את המענה למי שרוצה ללמוד את עולם הרוח וגם להעביר את הידע הלאה ולהתפרנס ממנו. המרכז מכשיר מתקשרות ומאמנות על פי השיטה הרוחנית-מעשית שמבוססת על המקורות היהודיים מבלי להיכנס לנושאים של דת או מגזר".

 

אז מה השירות שאת מציעה?

"יש לנו במרכז קורסים נקודתיים וקצרים און ליין המיועדים לאנשים שאין להם הרבה זמן או תקציב, והם מעוניינים לרכוש מקצוע נוסף ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלהם. אחד הקורסים הבולטים של מרכז גביש הוא קורס י.סודות התהלים – שהינו קורס מאוד מומלץ לקבלת מסרים בצורה פשוטה באמצעות ספר תהילים."

 

 

מה מייחד את מרכז גביש על פני מכללות אחרות?

"ראשית, מרכז גביש מאפשר לכל אדם ללמוד את מקצועות הרוח בצורה מאוד ברורה ופשוטה, ובתהליכים מובנים. שנית, קיים מגוון של אפשרויות להיחשף לידע: קורסים און-ליין, סדנאות פרונטליות כמעט בכל רחבי הארץ, שידורי זום חינמיים, הרצאות לפרטיים ולארגונים, ועוד."

 

אז את אומרת שקיים צורך להעביר ידע רוחני. למה שאנשים לא יעשו את זה בעצמם?

"אין שום מניעה שאנשים יעבירו ידע רוחני בעצמם, אם הם יודעים כיצד להגיש אותו ואיך להתפרנס ממנו. מרכז גביש מגיע עם פתרון שמשלב את הלימודים עם תמיכה בהקמת עסקים רוחניים, ויותר מזה: גם עסקים רוחניים שכבר קיימים יכולים להצטרף ולצמוח יחד. זה כל הקטע בעידן הרוח – הרבה מהתחרות יורדת ומבינים שיש מקום וקהל לכולם."

 

איך הגעת לעסוק בזה?

"הגעתי מתחום החשבונאות, שהוא לחלוטין הפוך מהייעוד הרוחני שלי. אני מודה שממש לא אהבתי את העבודה שלי, אבל חשבתי שככה זה אצל כולם וככה חייתי: עבודה שלא אהבתי, זוגיות, הורות לילד בן שנה וחצי, הריון מתקדם, כלב ודג זהב. עד שיום אחד, לפני למעלה מעשור, בהיותי בחודש השמיני להריון, עברתי תאונת דרכים ששינתה את כל חיי. הייתי קרוב לשנה במצב סיעודי, לא יכולתי להניק את התינוקת שבדיוק נולדה לי, הזוגיות התפרקה לי, הקריירה הסתיימה לי, הכל קרס!
כשהגיע האמבולנס לקחת אותי לבית החולים הוצאתי איתי מהרכב ספר תהילים שסתם שכב שם בתור קמע, וכשהודיעו לי ששולחים אותי לניתוח דחוף פתחתי את הספר והתחלתי להתפלל מבלי להבין מה אני קוראת. מבין המילים יצאו לי אותיות שהרכיבו את המילה "ביטול" ובאמת תוך מספר דקות התחילו לקרות דברים מוזרים שהביאו לביטול הניתוח שלי.
בהתחלה הייתי בטוחה שאני הוזה, אבל עם הזמן הבנתי שאני מקבלת מסרים ישירים.
כמובן שהדבר הראשון שעשיתי כשהתחלתי להשתקם היה ללמוד באופן פורמלי את צופן התהלים, ומשם המשכתי ללימודי רוח נוספים."

 

ספרי לי על הצלחות בולטות של לקוחות שלך

"עברו אצלי לא מעט תלמידות, חלקן החליטו לעסוק בתחום הרוח באופן מלא ופתחו קליניקות מאד מצליחות, חלקן החליטו להפוך את התחום להכנסה נוספת של אקסטרה 3,000 ש"ח בחודש, וחלקן הגיעו למטרת העשרה אישית בלבד. המשותף לכולן הוא שתוך כדי למידה הן הצליחו לפתור לעצמן אתגרים אישיים שעמדו בפניהן באמצעות יכולת התקשור שהתחזקה אצלן. בין לקוחותינו היו גם אנשי במה, ידוענים ופוליטיקאים."

 

האם השירות שלך מתאים לכולם?

"חד משמעית כן. מרכז גביש שם דגש על תכנים רוחניים שאינם מחייבים לקחת חלק בדת כזו או אחרת (או בכלל). ההגבלה היחידה שיש היא שניתן להתחיל ללמוד בגיל 18 ולא לפני כן."

 

מיכל גביש תודה רבה לך על הזמן שהקדשת לראיון הזה, לטובת הקוראים שמעוניינים לשמוע עוד איך ניתן להגיע אליך?

"ניתן להכיר את המרכז באתר http://www.simplyaqueen.com, או לחפש את "מרכז גביש" ברשתות, וכמובן שניתן לשלוח הודעה מכאן"

 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא:

אולי יעניין אותך גם:

רוצים לפרסם כתבה באתר?

כל כתבה כוללת טופס לידים מובנה

כל כתבה כוללת קישור לאתר שלכם

תקופת האחסון: ללא הגבלת זמן

עלות השירות: 1500 ש"ח (כולל כתיבה ואחסון)

לפרטים נוספים מלאו את הטופס: