התפתחות אישית מדעית – יש דבר כזה? עדי פרבר, מאמן מנטלי אישי דיפרנט, הביא לארץ את אקיומאץ' – מערכת AI מבוססת מדעי המוח שתעזור לכם לעשות שינוי והתפתחות בכל תחומי החיים.

ניסיתם בעבר לעשות שינוי בחיים או לייצר פריצת דרך מקצועית ו/או אישית ולא הצלחתם? אולי אפילו נעזרתם באנשי מקצוע כמו מטפלים, מאמנים אישיים מומלצים, מאמנים עסקיים או כל איש מקצוע אחר… אך יצאתם מתוסכלים וגיליתם שנשארתם באותו מקום. בעקבות זה רבים מרגישים תחושת כישלון או אכזבה עצמית. אפילו מתחילים להאמין בזה ש"אנשים לא משתנים" או ש"אני לא יכול יותר מזה". אז דעו שזה לא אשמתכם ושיש לכך הסבר ואף פתרון מדעי!

 

 

עדי פרבר, מאמן אישי ועסקי מצליח, פיתח את שיטת אימון מנטאלי DIB – different is the NEW better מתוך ההבנה שכל אחד הוא ייחודי. המוח של כל אחד מאתנו בנוי אחרת. עדי הביא לארץ מערכת משולבת AI שממפה מיינדסט בעזרת שאלון אונליין. מפיקה מפה של 49 דפוסי חשיבה אוטומטים שזוהו באופן מדויק, אובייקטיבי ומבוסס מדע. בעזרת תוצאות האבחון עדי הוביל אלפי אנשים לשינויים מרגשים בחיים ותוצאות מרשימות. למרות שהוא גם מאמן אונליין אנשים מכל הארץ והעולם, הסתקרנו והחלטנו לבקר אותו בקליניקה ליד עזריאלי תל-אביב.

 

נעים מאוד עדי, ספר לי בבקשה בצורה הפשוטה ביותר מה השירות שאתה מציע?
"בין אם זה שינוי של הרגל, התפתחות בקריירה, הצלחה עסקית או פתרון קונפליקטים זוגיים. כל אחד מביא איתו את המיינדסט, הדרך שבה הוא חווה את החיים. המוח שלנו מורכב מדפוסי חשיבה והתנהגות אוטומטיים שהתעצבו במהלך השנים. 95% מהתנהגויות שלנו הן אוטומטיות וזאת גם הסיבה שהתוצאות שאנחנו מקבלים פחות או יותר זהות. כדי לעשות שינוי או פריצת דרך צריך לשנות את המיינדסט. אני מציע בעקבות ביצוע האבחון שיקוף מידי של איך המוח של בן אדם התרגל לפעול, לחוות, לחשוב. חושף את התהליכים הלא מודעים ומייצר בהירות והכוונה מותאמת אישית לצמיחה והתפתחות."

 

קיימת הצפה היום של מאמנים אישיים בשוק, מה בעצם מייחד אותך על פניהם?
"ראשית, כבר בפגישה הראשונה אני כבר יודע לשקף את כל מה שחשוב כדי לסייע לאדם, זאת מבלי היכרות מוקדמת, שיתופים אישיים וסיפורים. זה חוסך המון זמן וכסף של סדרת מפגשים לאיסוף מידע ולמידה. מה גם שהעבודה שלי אובייקטיבית ומדויקת. לעומת קואצ'רים אחרים אני לא עובד בשטאנץ', כאמור כל אדם ייחודי ולכן תהליך האימון שאני מציע מותאם אישית על מנת שיהיה אפקטיבי וירתום כל אחד לשינוי והצלחה."

 

אני מבין, אך יחד עם זאת יש היום המון מידע חינמי ברשת בכל העולמות האלו…למה שלא אעשה זאת בעצמי?
"להגיע למודעות עצמית והבנה של ההתנהגויות כמו שאני מספק בעזרת מפת הדפוסים, זה בלתי אפשרי. אנשים חושבים שהם מבינים את עצמם… אבל בפועל הם שופטים את עצמם. הם מספרים לעצמם סיפורים ומשתמשים בשלל מנגנונים שמטים את הדרך בה הם תופסים את עצמם ואת האתגרים שלהם. גם מאמנים אישיים ומטפלים הם בני אדם וחוטאים בשיפוט, הסקת מסקנות והטיות אישיות. זה מסביר למה יש תסכול מאוד גדול בתהליכי שינוי שלא מצליחים."

 

 

אני מבין אותך…ואיך הגעת לעסוק בזה?
"אחרי קריירת משחק כולל תפקיד ראשי בסרט ומשרה בהייטק כמנהל פיתוח עסקי הרגשתי חוסר מיצוי. החלטתי לעשות קורס אימון שיעזור לי להחליט כיצד לפתח את הקריירה. התאהבתי בעולם הקואצ'ינג ובאופן מפתיע מיד ידעתי שיהפוך למקצוע. פיתחתי את שיטת ,DIB ,different is the NEW better מאחר וכל החיים הרגשתי שונה ובאמצעות תהליך האימון הבנתי שזה יתרון. אחרי מספר הכשרות הגעתי ללימודי אימון נוירוסיינס שמבוסס על מערכת Accumatch בקנדה. זה העניק לי כלי עבודה חדשני ומשנה חיים ונתן גיבוי מדעי לשיטה שלי שכל אחד דיפרנט, אין שתי מפות דפוסים זהות."

 

ספר לי על הצלחות בולטות של לקוחות שלך
"ואווווו אימנתי מאות אנשים ועסקים ב-12 שנים האחרונות. חלקם אנשי עסקים, מנכ"לים או אמנים מפורסמים. יש מטפלים שהפכו להיות מהטובים בתחומם. אני גם קואצ'ר של חברות וארגונים שהגיעו להישגים עסקיים מרשימים ושינויים מהותיים ואפקטיביים בניהול ובתרבות הארגונית. הכי מרגש אותי זה דווקא לראות איך אנשים מגלים את עצמם מחדש, משנים הרגלים מחבלים ומפתחים תפיסה עצמית חדשה. בעקבות זה תמיד מגיעות תוצאות חדשות ודיפרנט בחיים."

 

האם השירות שלך מתאים לכולם?
"האבחון מתאים ומומלץ לכולם. בעלי עסקים ושכירים. מנכ"לים, מנהלים ועובדים. כל מי שרוצה לעשות שינוי או התקדמות בקריירה. כמובן עבור התפתחות אישית כמו שינוי הרגלים, שיפור מערכות יחסים ועוד. יחד עם זאת לא כולם מתאימים, בשלים או באמת צריכים המשך של תהליך אימון.

מתוך תוצאות האבחון אני יכול לעשות חיזוי התנהגותי ולשקף מראש את האתגרים והחסמים שיעלו בתהליך אימון על מנת להכין אותו להתגבר עליהם. מכאן להכווין להמשך טיפול שיתאים לו, בין אם זה תהליך אימון אחד על אחד איתי או עם קוא'צר אחר, פסיכולוג או המשך עבודה עצמאית."

 

עדי, היה מרתק! איך אפשר לרכוש את האבחון ולהגיע לפגישת אימון איתך?
"נכנסים לעמוד של אבחון התנהגותי אקיו מאץ' ומשאירים פרטים. או לאתר אימון ארגוני, חברות ומנהלים.
מי שרוצה להכיר אותי יותר טוב ולהיחשף לתכנים שלי מוזמן לאתר בלוג אימון אישי שלי.
מוזמנים גם לעקוב אחר עמודי הפייסבוק והאינסטגרם."

להזמנת אבחון התנהגותי ופגישת אימון עם עדי, השאירו פרטים בטופס

אולי יעניין אותך גם:

רוצים לפרסם כתבה באתר?

כל כתבה כוללת טופס לידים מובנה

כל כתבה כוללת קישור לאתר שלכם

תקופת האחסון: ללא הגבלת זמן

עלות השירות: 1500 ש"ח (כולל כתיבה ואחסון)

לפרטים נוספים מלאו את הטופס: